Skład Komendy Hufca:

Komendant Hufca: pwd. Ewelina Kosowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
el: 694 734 537

Skarbnik Hufca: phm. Tomasz Hamera

Zastępca komendanta ds. programu i pracy z kadrą: phm. Dominik Zięcina

Komisja Rewizyjna Hufca:

pwd. Wojciech Kosowski - przewodniczący