Szanowni Rodzice

Niestety, z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną, obowiązujące obostrzenia i niepewność tego, jak będzie wyglądać sytuacja za kilka tygodni, po zapoznaniu się z treścią „Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży” podjęliśmy decyzję o odwołaniu kolonii w Pobierowie.

Informacje dotyczące zwrotu wpłat zostaną przekazane rodzicom do końca tygodnia.

Decyzja przez nas podjęta nie była łatwa, ale konieczna. Nie rezygnujemy jednak z pracy programowej. Planujemy zorganizowanie jednodniowych form wypoczynku, o których będziemy informować przez drużynowych.

Liczymy na zrozumienie naszej decyzji, zachęcamy do bieżącego kontaktu z drużynowymi w sprawie zbiórek drużyn, które już mogą się odbywać.