Hufiec ZHP w Środzie Śląskiej organizuje kolonię dla dzieci i młodzieży w Głuchołazach. Koszt wyjazdu 1150 zł*

Możliwość płatności bonem turystycznym

Termin: 17-24.07.2021 przyjazd na kolację, wjazd po śniadaniu

Miejsce: Kompleks Turystyczny "Sudety", Ośrodek Banderoza - na terenie ośrodka basen z opieką ratownika WOPR

Transport: wynajęty autokar

Zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych (pokoje z prysznicami)

Wyżywienie - 4 posiłki dziennie, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad i podwieczorek

Całodobowa opieka medyczna, codzienny dostęp do basenu z ratownikiem na terenie ośrodka.

W programie co najmniej jedna wycieczka autokarowa - zaginione miasto ROSENAU (jeżeli będzie otwarte dla grup) lub inna atrakcyjna wycieczka -> w przypadku obostrzeń uniemożliwiających wycieczkę w zamian zostanie zorganizowana dodatkowa atrakcja na terenie ośrodka. Ośrodek jest tak przygotowany i wyposażony, że w razie ograniczeń jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele atrakcji na miejscu.

Uczestnicy w wieku 8-15 lat (rocznikowo) w podziale na grupy wg wieku. 1 opiekun na max 15 uczestników (jesteśmy przygotowani na mniejsze grupy jeżeli będą wymagane)

*dla zuchów i harcerzy z Hufca ZHP Środa Śląska, którzy opłacili składki członkowskie koszt wynosi 1100 zł

tel. 690-006-971

Dane do wpłat zaliczki:
Hufiec Środa Śląska
Nr konta: 37 1090 2444 0000 0006 1800 0039
Tytułem: Kolonia w Głuchołazach 17-24.07.2021 - imię i nazwisko dziecka, data ur.